Ekspertów od tego trunku mamy w kraju bardzo dużo, ale może nie wszystkie ciekawostki są im znane. Przed wami dziesięć krótkich informacji o wodzie ognistej.

Są małe, często słabo zaludnione, ale w zamian oferują piękne krajobrazy, ciekawe zabytki i możliwość spokojnego wypoczynku. Oto lista 10 niezależnych najmniejszych państw świata.

Prawo – przepisy regulujące życie ludzi na całym świecie. Mają za zadanie chronić obywateli, wprowadzać ład i porządek, wyznaczać kary dla osób ich nieprzestrzegających.  W nieskończonej liczbie przeróżnych regulacji, praw i nakazów znajdziemy masę absurdalnych, niezrozumiałych i wręcz śmiesznych przepisów. Oto najbardziej absurdalne prawa z całego świata.

pudełko belgijskich czekoladek
pudełko belgijskich czekoladek

Czekolada uzależnia. Z tym wielu się zapewne zgodzi. Uzależnienie to jednak, jest jednym z tych, które wbrew pozorom może przynosić nam wymierne korzyści. W związku z tym, że większość z nas lubi tego rodzaju łakocie przedstawiamy słodkie fakty o czekoladzie, które mogą Was zaskoczyć.

Czy naprawdę wiesz, co jesz? Sklonowane banany, owady w jogurtach i złote jedzenie. Poniżej znajdziecie 10 zaskakujących faktów dotyczących jedzenia, o których prawdopodobnie jeszcze nie wiedzieliście.

Czy są wśród Was miłośnicy ciekawostek i anegdot historycznych? Wszak nie od dziś wiadomo, że historia cywilizacji obfituje w sensacyjne wydarzenia i fakty. Poniżej znajdziecie 10 zaskakujących, starannie wyselekcjonowanych faktów historycznych.

Piwo – to jeden z najstarszych trunków alkoholowych świata, o bogatej tradycji, kulturze jego ważenia, cechujący się złocistym kolorem, gęstą pianą i intensywny zapachem. Piwo towarzyszy nam na towarzyskich spotkaniach, przy domowych pracach, remontach czy grillu. Stało się nieodzownym elementem naszego życia. Nie wszyscy jednak są amatorami tego trunku, zwłaszcza kobiety. W związku z tym, dajemy wam kartę przetargową, aby uzmysłowić drugiej osobie zalety i korzyści płynące z picia piwa.


Pocałunek to forma intymnego kontaktu, która od zawsze wzbudzała silne emocje. Traktowany  może być różnie, jako wyraz szacunku, miłości, uznania, może być elementem gry wstępnej. Jednak jaki by on nie był, posiada on same zalety. Jak się całować? Na to trudno jest znaleźć przepis. Poniżej prezentujemy 10 największych zalet całowania się.

CIEKAWOSTKI

Początek strony